| Material | Plastic |
| Box Type | Compact; Wheeled |
| Length | 500mm |
| Width | 554mm |
| Height | 685mm |
| Dimensions | 500 x 554 x 685mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Number of Drawers | 1 |
| Colour | Black |
| Range | TOUGHSYSTEM 2.0 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.