| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 371mm |
| Width | 554mm |
| Height | 165mm |
| Dimensions | 371 x 554 x 165mm |
| Range | TOUGHSYSTEM 2.0 |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.