| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 512mm |
| Width | 512mm |
| Height | 635mm |
| Dimensions | 512 x 512 x 635mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Colour | Black |
| Range | TSTAK Shallow Box |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.