| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Case |
| Length | 465mm |
| Width | 352mm |
| Height | 255mm |
| Dimensions | 465 x 352 x 255mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Lock Type | Key |
| Colour | Black |
| Weight | 6.6kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.