| Material | Polypropylene |
| Box Type | Tool Case |
| Length | 430mm |
| Width | 320mm |
| Height | 190mm |
| Dimensions | 430 x 320 x 190mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Lock Type | Side Lock |
| Number of Drawers | 2 |
| Tray Type | Fixed, Removable |
| Colour | Black |
| Weight | 5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.