| Material | PVC |
| Box Type | Carry |
| Length | 670mm |
| Width | 310mm |
| Height | 270mm |
| Dimensions | 670 x 310 x 270mm |
| Number of Drawers | None |
| Range | BAOPRO |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.