| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 584mm |
| Width | 293mm |
| Height | 295mm |
| Dimensions | 584 x 293 x 295mm |
| Lock Type | Padlock; Metal Latch |
| Colour | Green; Gray |
| Range | Stanley Fatmax |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.