| Tool Storage Type | Tool Chest |
| Number of Drawers | 4 |
| Wheeled | No |
| Length | 510mm |
| Width | 693mm |
| Height | 406mm |
| Dimensions | 510 x 693 x 406mm |
| Weight | 43kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.