| Tool Storage Type | Tool Trolley |
| Number of Drawers | 2 |
| Wheeled | Yes |
| Length | 815mm |
| Width | 410mm |
| Height | 985mm |
| Dimensions | 815 x 410 x 985mm |
| Load Capacity | 80kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.