| Material | PVC |
| Length (Closed) | 200mm |
| Length Closed | 200mm |
| Width (Closed) | 105mm |
| Width Closed | 105mm |
| Depth (Closed) | 50mm |
| Depth Closed | 50mm |
| Lock Type | Zipper |
| Width | 105mm |
| Length | 200.0mm |
| Depth | 50.0mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.