| Material | PVC |
| Length (Closed) | 225mm |
| Length Closed | 225mm |
| Width (Closed) | 175mm |
| Width Closed | 175mm |
| Depth (Closed) | 75mm |
| Depth Closed | 75mm |
| Lock Type | Zipper |
| Width | 175mm |
| Length | 225.0mm |
| Depth | 75.0mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.