| Material | PVC |
| Length Closed | 370mm |
| Width Closed | 260mm |
| Depth Closed | 45mm |
| Lock Type | Zipper |
| Width | 260.0mm |
| Length | 370.0mm |
| Depth | 45.0mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.