| Belt Length | 60 in |
| Belt Orientation | Vertical |
| Belt Width | 2 in |
| Phase | Single |
| Voltage | 115/230 V |
| Overall Height | 26.6870 in |
| Overall Length | 21 in |
| UNSPSC Code | 23241400 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.