| Stand Type | Cabinet without Chip Pan |
| Overall Height | 30 in |
| Overall Depth | 14 in |
| Overall Length | 41 in |
| Machine Compatibility | 9" x 20" Bench Lathe |
| Overall Height (Inch) | 30 |
| Overall Depth (Inch) | 14 |
| UNSPSC Code | 23242100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.