| Length | 950mm |
| Top Width | 9.7mm |
| Belt Section | SPZ |
| Inside Length | 2202mm |
| Belt Type | Looped Belt |
| Belt Reference | SPZ 950 |
| Height | 8mm |
| Outer Length | 1563mm |
| Datum Length | 1550mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.