| Length | 2413mm |
| Top Width | 10mm |
| Belt Section | 3VX |
| Inside Length | 2371mm |
| Belt Type | Open Ended Belt |
| Height | 8mm |
| Outer Length | 2413mm |
| Datum Length | 2409mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.