| Length | 2743.2mm |
| Top Width | 16.3mm |
| Belt Section | 5VX |
| Inside Length | 2662mm |
| Belt Type | Open Ended Belt |
| Height | 13mm |
| Outer Length | 2743mm |
| Datum Length | 2732mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.