| Length | 2800mm |
| Top Width | 12.7mm |
| Belt Section | XPA |
| Inside Length | 2755mm |
| Belt Type | Open Ended Belt |
| Height | 10mm |
| Outer Length | 2818mm |
| Datum Length | 2800mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.