| Supply Voltage | 220 V ac |
| Number of Ports | 2 |
| Connection Size | 3/4in |
| Connection | 3/4 in G |
| Operation | Pilot |
| Default Valve Position | NO |
| Type | 2/2 |
| Orifice Diameter | 20mm |
| Series | ELP |
| Body Material | Brass |
| Thread Standard or Connection Type | G |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.