| Pump Type | Diaphragm |
| Drive Type | Air |
| Maximum Flow Rate | 16.7L/h |
| Maximum Head | 2m |
| Maximum Working Pressure | 2 bar |
| Series | PNDB |
| Body Material | PVDF |
| Supply Voltage | 100 → 230 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.