| Input Signal | 4 → 20mA |
| Flow Rate | 1500L/min |
| Connection Size | G 1/4 |
| Connection Thread Standard | G |
| Maximum Operating Pressure | 0.2 MPa |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Connection Thread Size | 1/4 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.