| Body Length | 66.05mm |
| Overall Length | 80.05mm |
| Shock Absorber Type | Shock Absorber |
| Manufacturer Series | DYSW |
| Maximum Energy Capacity Per Hour | 21000Nm |
| Maximum Energy Capacity Per Cycle | 4Nm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.