| Maximum Suction Flow | 3398L/min |
| Maximum Vacuum Pressure | 847mbar |
| Nozzle Diameter | 19.1mm |
| Manufacturer Series | S80 |
| Silencer | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +204°C |
| Minimum Operating Temperature | -73°C |
| Operating Pressure | 3.5bar |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.