| Set Type | HSS Twist Drill Bit |
| Drilling Application | Stainless Steel |
| Drill Bit Type | Twist Drill Bit Set |
| Series | HSS Twist |
| Number of Pieces | 25 |
| Minimum Size | 1mm |
| Maximum Size | 13mm |
| Set Contents | HSS Twist Drill Bit (1 → 13 mm) |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.