| Set Type | Jobber Drill Set |
| Drilling Application | Wood |
| Drill Bit Type | Wood Auger Drill Bit |
| Material | Wood |
| Number of Pieces | 8 |
| Minimum Size | 3mm |
| Maximum Size | 10mm |
| Set Contents | (8) Drill Bit Set: (3 → 10 mm) |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.