| Set Type | HSS Drill Bits Set |
| Drilling Application | Multi-Material |
| Drill Bit Type | Bit-Set 25mm & Bit-Set 50mm |
| Series | TOUGHCASE |
| Material | High Speed Steel |
| Number of Pieces | 25 |
| Minimum Size | 3mm |
| Maximum Size | 6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.