| Motor power | 18 w |
| Cylinder Displacement | 15 |
| Transfer | 2000 |
| Fuel Type | Power X-change Akü |
| Fuel Capacity | - |
| Width | 50 cm |
| Depth | 26 cm |
| Weight | 4.13 kg |
| Colour | Red |
| Material | Oregon |
| model | Saw |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.