| Motor power | 18 w |
| Cylinder Displacement | 1 |
| Transfer | 1 |
| Fuel Type | Battery |
| Fuel Capacity | Power X-change Akü |
| Width | 11 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 0.85 kg |
| Colour | Red |
| Material | - |
| model | Cordless Secateurs |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.