| Width | 43.7 cm |
| Height | 30 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 1.5 kg |
| Cycle Rate | 0.8 - 8 Mm/sn |
| RPM Adjustment | Yes |
| Air flow | |
| Sound Pressure | |
| Power | 18 w |
| Heat Setting | |
| Operating temperature | |
| Cable Length | 0 cm |
Package Included Solo (single) machine <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.