| Width | 5 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 4,5 cm |
| Weight | 550 gr |
| Cycle Rate | 10.000 - 33.000 dev/dk |
| Carrying Bag | Yes |
| Power | 130 Watt |
| Voltage | 230 Volt |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.