| Flow | 2 Ah |
| Power | 18 Volts |
| model | Hammer drill |
| Weight | 2kg |
| Torque | 50Nm |
| Number of Batteries | 2 Pieces |
| Drilling Capacity Metal | 13mm |
| Drilling Capacity Wood | 35mm |
Impact Cordless Drill GSB 18 Volt is your assistant in your renovation works.<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.