| Power | 600 Watt |
| model | Impact Drills |
| Width | 299 mm |
| Height | 116 mm |
| Depth | 353 mm |
| Weight | 1,8 kg |
| No Load Speed rpm | 0-2800 dev/dk |
| Impact Rate | 0-44800 darbe/dk |
| Mandren | 13 mm |
| Yan Sap | Yes |
| Cable Length | 2,5 metre |
Bosch Darbeli Matkap GSB13RE 600 W<br>The Bosch Impact Drill GSB13RE 600 W, which stands out with its compact design, is extremely useful with its weight of only 1.8 kg.<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.