| Flow | 2.0 Ah |
| Power | 12 Volt |
| model | Impact Drills |
| Width | 297 mm |
| Height | 90 mm |
| Depth | 324 mm |
| Weight | 2,5 kg |
| No Load Speed rpm | 0-1300 dev/dk |
| Torque | 28 Nm |
| Mandren | 10 mm |
| Chuck Type | Automatic |
Bosch Dual Cordless Drill GSB 120-LI, long battery life: Electronic Cell Protection (ECP) prevents battery cells from overloading, overheating and over-discharging.<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.