| Saw Type | Jigsaw |
| Corded/Cordless | Cordless |
| Brushed/Brushless Motor | Brushed |
| Maximum Speed | 3000rpm |
| Model Number | DCS331N |
| Voltage Rating | 18V |
| Battery Type | Body Only |
| Stroke Length | 26mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.