| Power | 18 w |
| Colour | |
| Material | Cordless Reciprocating Saw(so |
| Width | 42 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 2 kg |
| No Load Speed rpm | 0-3000 Dev/min |
| Blade Diameter | |
| Depth of Cut | 26 mm |
| Cutting Depth Wood |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.