| Electric Screwdriver Type | Cordless Screwdriver |
| Torque Range | 0.9Nm |
| Speed | 300rpm |
| Corded/Cordless | Cordless |
| Push Start | Yes |
| Voltage Rating | 4V |
| Brushed/Brushless Motor | Brushed |
| Lever Start | Yes |
| Plug Type | USB |
| Brushless Motor | No |
| Model Number | ATPA4VJ12APB |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.