| Function | |
| Width | 27.2 cm |
| Height | 24.6 cm |
| Depth | 7.2 cm |
| Weight | 3 kg |
| Impact Power | 1.7 j |
| loaded speed | |
| Number of Revolutions | 0-1400 |
| Number of Impacts | 0-4500 |
| Flow | |
| Power | 18 w |
| Voltage |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.