| Function | |
| Width | 24 cm |
| Height | 67 cm |
| Depth | 14 cm |
| Weight | 17 kg |
| Impact Power | 50 j |
| loaded speed | |
| Number of Revolutions | 2200 |
| Number of Impacts | 0-2200 |
| Flow | |
| Power | 2400 w |
| Voltage |
2.639 TL<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.