| Function | |
| Width | 36 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 3.7 kg |
| Impact Power | 3.5 j |
| loaded speed | |
| Number of Revolutions | 900 |
| Number of Impacts | 0-4200 |
| Flow | |
| Power | 900 w |
| Voltage |
829,90 TL<br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.