| Type | Multifunction Tool |
| Multitool Type | Multi Cutter |
| Plug Type | Type C - Euro Plug |
| Corded/Cordless | Corded |
| Model Number | PMF 220 CE |
| Speed | 15000 → 20000rpm |
| Voltage Rating | 230V |
| Wattage | 220W |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.