| Multitool Type | Rotary Tool |
| Plug Type | Type C - Euro Plug |
| Corded/Cordless | Corded |
| Length | 190mm |
| Model Number | 3000-15 |
| Speed | 10000 → 33000rpm |
| Voltage Rating | 230V |
| Wattage | 130W |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.