| Type | Multitool |
| Multitool Type | Rotary Tool |
| Plug Type | Type C - Euro Plug |
| Corded/Cordless | Cordless |
| Length | 195mm |
| Model Number | 7760 |
| Speed | 8000 → 21000rpm |
| Voltage Rating | 3.6V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.